jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Czy warto kupować buty w internetowym sklepie Nike?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Siema. Do tego pory kupowałem zawsze markowe rzeczy, szczególnie buty, ale ciuchy także, w stacjonarnych sklepach. Co myślicie o tym, żeby zamawiać w necie? Często robicie zakupy w takich miejscach? Tak patrzę, że naprawdę często dużo taniej i sam nie wiem…I jak w ogóle z płaceniem za zakupy?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Gliwice
To zależy, jak coś jest przesadnie tanie u takiego internetowego sprzedawcy to mnie by się zapaliła czerwona lampka, mogą być podróby. Ogólnie pewnie, że się opłaca, ale czujność jest ważna.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Świnoujście
E tam, w stacjonarnych też można kupić badziew, nawet jeśli miejsce wygląda na wiarygodne…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Poznań
Warto, raz że taniej, dwa że możesz zwracać bez podania przyczyny w razie. Jeśli interesuje Cię konkretnie sklep Nike to po prostu radzę wybierać miejsca, które istnieją już od dłuższego czasu, mają dobre opinie. To zawsze zwiększa bezpieczeństwo zakupów. Co do opcji płatności to zajrzyj sobie na przykład tutaj https://ctxsport.com/sklep/nike/. Znajdziesz tam różne promocyjne oferty i możesz sobie sprawdzić opcje płatności.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Taki pro tip, przed zakupem zawsze zapoznaj się ze standardami wielkości obuwia danego producenta. Na przykład rozmiarówka Adidas będzie inna, niż jak byś kupował na przykład jakieś buty Reebok czy jakiekolwiek inne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Oooo, mega cenna rada, tego nie wiedziałem. Dziękuję ślicznie za pomoc. Trzeba chyba zrobić pierwsze zakupy online ;)

Post Reply

Page: 1