jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Ścienne ozdoby.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Dzień dobry! Mam pytanie jakim sposobem można udekorować ściany w domu? Pytam o to z tego powodu, ponieważ w końcu skończyliśmy remont i dzisiaj jest czas na dekorowanie odmalowanych pokoi. Posiadacie jakiekolwiek pomysły? Czy np. lustra stylowe to dobre rozwiązanie? Oczekuje na propozycje!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Kocham oglądać XIW wieczne pałace! Cudowne meble bądź elementy dekoracyjne w ich salach dają mi okazję choć w fantazji przenieść się do tamtych czasów. Osobiście mam mieszkanie w kamienicy, jednak staram się, aby moje pokoje, chociaż dzięki dodatkom, przywoływały te pałacowe klimaty. Na szczęście dzisiaj w sprzedaży jest okazja odszukać sporo ciekawych przedmiotów!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Wybór elementów dekoracyjnych do mieszkania to niełatwy temat. Ostatnio małżonka kupiła stylowe lustra srebrne. Z pewnością są bardzo ładne, lecz po raz kolejny nie konsultowała zakupów ze mną! Ja bym z radością także coś dobrał do salonu czy też łazienki! Ale dotychczas nie miałem do tego sposobności...
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Koszalin
Przecież to normalne, że można odnaleźć dużo ciekawych sposobów na ozdobienie ścian w chałupie. Ja jak bardzo chciałam mieć coś fajnego u siebie, to pomyślałam, że obraz przestrzenny to będzie ekstra rozwiązanie. Szybko rozwiązałam swój dylemat. Dlatego nie kumam tej dyskusji. Idę na inne forum sieciowe.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Prosta sprawa, że najfajniejszą dekoracją na ścianę mogą okazać się lustra. Sama takie kupiłam. Nawet jak poszukiwałam uznanej firmy to ktoś mi proponował mi duży obraz przestrzenny. Dlaczego nie?! Może następnym razem, gdyż w tym momencie tego nie potrzebuję. Proszę Was zmieńmy temat. Albo spadam stąd. Ja Wam nie pomogę. Żegnam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Świnoujście
Styl w jakim jest zaaranżowany nasz dom zależny jest zwłaszcza od dobieranych dodatków. Różnorakie rzeczy czy to zamontowane na ścianach lub też ustawione w wybranych miejscach, nadawać będą określonego charakteru. I dlatego uwzględniać tę zasadę, ostatnio kupiłam bardzo interesujące lustra ozdobne do przedpokoju. Obecnie jego wnętrze wygląda jeszcze lepiej! Evolution Home to sklep, gdzie zakupiłam swoje lustro gorąco polecam sprawdzenie ich strony http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Lustra/9
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Gdynia
Bardzo dziękuję za powyższe komentarze. Zaskoczyło mnie pozytywnie, że tak błyskawicznie odezwaliście się na mój wpis. Z pewnością rozważę wszystkie propozycje, co poniektóre są nad wyraz ciekawe! A tak w ogóle budujące jest to, iż inni również mają takie dekoracyjne wątpliwości. Gdy już coś wybiorę, napiszę. Pozdrawiam gorąco cześć!

Post Reply

Page: 1