jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Chcę zamówić krem przeciwzmarszczkowy avene ystheal online, warto?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Siemanko, chce kupić żonie na urodziny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy avene ystheal chciałbym to zrobic online, bo online zazwyczaj wychodzi taniej ale z drugiej strony nie wiem, czy warto bo nie wiem, czy krem dojdzie na czas?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Co to za pomysł, zeby na prezent kupowac krem przeciwzmarszczkowy, chocby to był najlepszy krem, czy ty wyobrażasz sobie, jak Twoja żona sie poczuje, jak dostanie taki prezent?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
A niby dlaczego? Moze żona kolegi zażyczyła sobie taki prezent albo kolega wie, ze akurat zona używa takiego kremu i akurat jej sie kończy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Może wróćmy do meritum, szkoda ze nie napisałes ile jest czasu do urodzin zony, ale myślę, ze warto zamówić online, raz że oszczędzasz pieniądze, a dwa mozesz skorzystać z dodatkowych rabatów, mysle ze przesyłka dojdzie na czas, bo Apteka Mini realizuje zamówienia 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
Jesli chcesz zamówić krem avene ystheal, to najpierw sprawdź jego dostępność w aptece na aptekamini.pl/avene-ystheal-krem-przeciwzmarszczkowy-wokol-oczu-i-ust-15ml.html wtedy będziesz wiedziec ile mniej więcej będziesz czekać na przesyłkę. I dowiesz się, ze krem redukuje pierwsze oznaki starzenia i może zapobiec powstaniu kurzych łapek.
« Last edit by lotosgdynia on Fri Apr 27, 2018 12:48 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Poznań
Dodam tylko, ze często zamawiam w Aptece Mini i nigdy nie było kłopotów z dostawą, powodzenia i wszystkiego najlepszego dla szanownej małzonki.

Post Reply

Page: 1