jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Cena fotografii reklamowej w Tychach i okolicznych miejscowościach.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Witam, prowadzę sklepik z biżuterią, na razie stacjonarny w Tychach, ale będę niedługo poszerzał działalność o sprzedaż internetową. I w związku z tym potrzebne mi będą zdjęcia towaru. czytałem trochę o tym i podobno funkcjonuje na rynku cos takiego jak fotografia reklamowa. Czy ktoś miał z tym do czynienia i ile to kosztuje.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
Musiałbys podzwonić po fotografach, bo czasem po prostu u siebie na stronach czy w ofercie nie zamieszczają takich specjalistycznych sesji zdjęciowych. Z tego co się orientuję, inaczej wygląda to przy jednorazowej usłudze, inaczej przy stałej współpracy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Na pierwszy ogień to chciałbym usługę jednorazową, jeśli ktoś by się sprawdził to byłbym zainteresowany stałą współpracą.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Ja korzystałam z usług tego typu i byłam mega zadowolona. Zdjęcia produktów robiła mi Pani Katarzyna Kościańska Foto-odbicie.pl, wyszły rewelacyjnie. Na własnej skórze przekonałam się że jednak klienci towar oceniają na podstawie zdjęć, a nie opisu. I co moge powiedzieć więcej, najlepiej od razu szukać kogoś, kto ma w dziedzinie fotografii reklamowej doświadczenie, bo jesli ktoś tylko hobbystycznie cyka fotki, to nie ma co się nad nim zastanawiać, szczerze..
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Oczywiście wiem, że za przysłowiowe parę groszy to ładnych zdjęć mi nikt nie zrobi. Ale na jakiej zasadzie jest rozliczanie i gdzie ta kobietka pracuje?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Podstawą sprzedaży w internecie sa własnie dobre zdjęcia produktu i z kilku rzutów, im lepsze i dokładniejsze tym klient bardziej zdecydowany. Także dobrze, że to dostrzegasz. Jesli chodzi o kwestie współpracy, płatności, przykładowe zdjęcia reklamowe czy kontakt do Pani fotograf z której usług ja korzystałam, to wszystko znajdziesz tutaj http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-reklamowa-tychy/. W sumie to mogę nawet powiedzieć że jej specjalizacją jest fotografia reklamowa Tychy i miejscowości w woj. śląskim, znajdują się na obszarze jej działania, ja akurat jestem z Katowic i ze spotkaniem nie było najmniejszego kłopotu :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Ok, dziękuję za informację. Fajnie że jest jakiś namiar, a co do szczegółów to ludzie się zawsze dogadają.

Post Reply

Page: 1