jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Co jest najważniejsze w aranżacji kawiarni?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
Witajcie. Niedawno nabyłam lokal, w którym planuję prowadzić kawiarnię. Było to moim marzeniem, gdyż lubiłam zawsze przygotowywać desery i napoje. Mam już wizję dotyczącą tego, jak będzie wyglądać menu w mojej kawiarence, natomiast jeśli chodzi o aranżację kawiarni, to nie mam jeszcze pomysłu, jak ona będzie się przedstawiać. Może Wy macie rozeznanie, od czego w ogóle zacząć aranżację kawiarni?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Skoro masz już lokal, to według mnie powinnaś zacząć od odświeżenia go. Prawdopodobnie potrzebne będzie malowanie, być może wymiana okien. Możliwe, że jakies prace elektryczne i hydrauliczne tez tam trzeba wykonac, dlatego powinnas umówić się z elektrykiem oraz hydraulikiem. Gdy lokal w środku będzie już gotowy do umeblowania i zaaranżowania, wówczas powinnas zakupić potrzebne urządzenia do aranżacji kawiarni. Chodzi mi przede wszystkim o lady oraz witryny cukiernicze do eksponowania ciast, deserów, napojów i innych produktów. Tego typu sprzęt jest w ofercie sklepu, który znajdziesz w Internecie pod linkiem essystemk.pl/. Są to solidne i trwałe produkty w dobrych cenach.
« Last edit by lotosgdynia on Thu Apr 12, 2018 7:57 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Ja jestem podobnego zdania, jeśli chodzi o aranżację kawiarni. Najwazniejszymi elementami wyposażenia są dobrze działające urządzenia chłodnicze, które zapewniają sprzedawanym w kawiarni produktom odpowiednio długą świeżość.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Ja także uważam, że dobre urządzenia chłodnicze to podstawa w lokalu gastronomicznym. Również polecam firmę ES SYSTEM K, która jest znanym polskim producentem lad, witryn, szaf oraz innych urządzeń chłodniczych o bogatej funkcjonalności.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
Dziękuję za Wasze opinie. Zachęciliście mnie do tego, żeby skorzystac z oferty tej firmy. Jestem właśnie na etapie wybierania urządzeń najbardziej pasujących do wnętrza mojej kawiarenki.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
To wiesz już, jak Twoja kawiarnia będzie urządzona w środku? Chodzi mi o kolorystykę, styl itp.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Teraz już mam wstępny zarys. Planuję pomalować ściany na zielono, a w środku umieścić dużo roślin. Chciałabym, żeby w kawiarni panował relaksujący nastrój.

Post Reply

Page: 1