jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Słaba widoczność przedniej szyby. Co robić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Gdynia
Witajcie! Mam taki problem, że kiedy tylko zapadnie zmrok (co teraz dzieje się całkiem wcześnie), widoczność przedniej szyby drastycznie spada. Próbowałam już wszystkich znanych mi sposobów, ale efekty były bardzo słabe. Czyżby konieczne było polerowanie? Jeśli tak, to polećcie kogoś, kto zrobi to dobrze, szybko i tanio.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Cześć. No sama odpowiedziałaś sobie na pytanie. Jeśli czyszczenie nie przynosi efektów to niezbędne będzie polerowanie szyby. W domowych warunkach napewno tego nie zrobisz. Musisz poszukac specjalistów. Najlepiej jakiejś firmy specjalizujacej się w autodetalingu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Świnoujście
Miałam ten sam problem. Po zmroku nie wyjeżdżałam samochodem. Wolałam komunikację miejską, żeby nic się nie stało. No ale wtedy znajomi doradzili mi, żebym skorzystała z usług tej firmy: http://www.diamondcardetailing.pl/polerowanie-szyb.html. Muszę przyznać, że efekty były olśniewające. Zlikwidowali wszystkie rysy i nawet dobrali mi nowe wycieraczki. Podobno to właśnie pióra ocierały szybę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
To akurat bardzo możliwe. Jeśli auto stoi na zewnątrz to na wycieraczkach często osadza się szron. Jak się za wcześnie je uruchomi to może porysować szybe.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Gdynia
Świetnie! Dziękuję bardzo! Jestem akurat z Wielkopolski, a do Poznania mam rzut beretem. Oby tylko zrobili to jak najszybciej, bo aż strach jeździć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Hej wszystkim! To ja moze jeszcze doradze aby zwrocic uwage na dobry plyn do spryskiwaczy. Czasem auta, ktore jada przed nami zasypuja nasza szybe pylem i roznymi ziarenkami. Dlatego dobrze wybrac plyn, ktory odpowiednio smaruje piora wycieraczek. W sklepach z kosmetykami samochodowymi na pewno wam doradza.

Post Reply

Page: 1