jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Kamerka sposobem na lojalność pracowników

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Cześć. Prowadzę sklep, nie raz spotkałam się z oszustami, których niestety zatrudniałam. Nie mam w sobie takiego zmysłu do ludzi, by od razu wychwycić kto ma nieuczciwe zamiary, ostatnio zwolniłam dziewczynę, która lubiła podbierać pieniądze z kasy, wszystko przez to, że ją niechcący sama na tym złapałam. Niestety, ale muszę założyć monitoring, tylko nie bardzo się na tym znam, czy możecie coś polecić?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Witam. Na monitoringu nie ma się co znać. Jeśli zatrudnisz firmę, to myślę, że ci podpowiedzą. Nie ma co zbytnio panikować. Z takimi kamerami to nie ma zbytnio wiele trudności, nawet dla kogoś kto początkowo się na tym nie zna.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Ja też się zbytnio nie znałam, ale znajomy polecił mi fajny sklep, gdzie kupiłam kamerę wewnętrzną, łatwo ją można było zainstalować. Podam ci namiar mzxglobal.pl/kamery/kamera-wifi.html. Nie obawiaj się niewiedzy, instrukcja postępowania jest dość prosta. Dzięki tej kamerze w końcu mogłam spać spokojnie.
« Last edit by lotosgdynia on Tue Jun 05, 2018 1:45 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Z kamerkami nie zbytnio dużego problemu. Nie wiem w czym może to sprawiać trudność. Najważniejsze to wybrać odpowiedni punkt, by móc uchwycić wszystko to co niezbędne. o to tyle, co chciałbym przedstawić w sprawie kamer. Najważniejsze jest ustawienie!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Zgadzam się, kamerki trzeba dobrze ustawić. Co do linku powyżej to rzeczywiście fajny sklep i nie wiedziałam, że mogą być takie dobre sprzęty tak tanie.

Post Reply

Page: 1