jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Problemy z jamą ustną u nastolatka. Preparat do płukania czy żel – jak zaradzić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Świnoujście
Witam Was. Mam dojrzewającego syna. Ostatnimi czasy żalił się na ból dziąseł. W końcu sprawdziłam i wygląda to paskudnie. Jak gdyby jakieś potężne zapalenie. Do dentysty młodzieniec nie pójdzie… Zostają jakieś preparaty z apteki, przynajmniej dopóki gwałtownie się nie pogorszy. Możecie coś polecić?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Gliwice
Hej. Wybierz jakiś środek do płukania z żołędzi. Ewentualnie żel tego typu: http://www.apteka-internetowa-24.pl/dentinox-n-zel-na-dziasla-10g.html. Doraźnie pomoże. Ale sytuacji bym nie bagatelizował.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Zduńska Wola
Podobnie jak przedmówca. Tylko ja poszukałbym też przyczyny. Dolegliwości dziąseł w młodym wieku? Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to zęby mądrości albo stosowanie jakichś nie do końca zdrowych substancji. Tak na wszelki wypadek: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/testy-diagnostyczne-narkotykowe. Zawsze lepiej wiedzieć, na czym się stoi.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Ja w ogóle proponowałabym dokładniej zapoznać się z różnymi dermokosmetykami. Wiadomo, że u nastolatków pojawiają się różne dolegliwości. Pamiętaj np. o trądziku młodzieńczym. Kto go nie przechodził? Tutaj znajdziesz więcej preparatów: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dermokosmetyki. No i zdrowia młodzieńcowi. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Świnoujście
Trochę się zmartwiłam. Środki na pewno kupię. Testy na razie odpuszczę. Ufam synowi. Choć wzmocnię trochę obserwację. Dzięki!

Post Reply

Page: 1