jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Przedszkola w Poznaniu polećcie jakieś.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Gdynia
Przeprowadziłam się z mężem i moim pięcioletnim synem do Poznania i jesteśmy tutaj całkowicie nowi. Szukam fajnego przedszkola dla mojego syna, który jest roztropnym chłpcem i potrafi sobie w wielu przypadkach dać radę. Polećcie proszę jakieś przedszkole, które sami sprawdziliście.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
No to witamy w nowym miejscu. Wydaje mi się, że najlepszym przedszkolem, a właściwie to mi się nie wydaje tylko jestem pewna jest latawce-dmuchawce.pl, które obsługuje maluchów już od trzech lat do zerówki. Znam przynajmniej kilku rodziców, którzy posyłają tam swoje dzieci i kazdy z usmiechem opowiada o tym przedszkolu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Gdynia
To ekstra...
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Tychy
To jest niepubliczne przedszkole, a więcej o nim tutaj http://latawce-dmuchawce.pl/, możesz na przykład zobaczyć jak wygląda przykładowy rozkład dnia dla maluchów, czy formy dodatkowych zajęć. Jeśli miałbym polecić jakieś przedszkola w Poznaniu to tylko i wyłącznie to.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
A i koszty w porównaniu z innymi placówkami wcale nie są wysokie. Kilkaset złotych za taką opiekę to bardzo mało, tym bardziej, że w innym placówkach za dużo gorsze warunki często trzeba zapłacić więcej. A no i jeszcze za wszystko co dodatkowe to trzeba płacić, co we wspomnianym przedszkolu jest nie do pomyślenia. Więc jakby co to ja też polecam, bo wiem na co można tutaj liczyć.

Post Reply

Page: 1