jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Ile kosztuje operacja nosa w Bydgoszczy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Od dziecinstwa mam mnóstwo kompleksów na punkcie swojego nosa i w koncu postanowiłam coś z tym zrobić. Może ktoś z was zna jakąś dobrą klinikr chirurgi plastycznej, gdzie za przystępne pieniądze można skorygowac kształt nosa?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Jeśli masz krzywą przegrodę nosową to taką operacje nosa w Bydgoszczy możesz wykonać nie w klinice chirurgii plastycznej, a w wyspecjalizowanym gabinecie laryngologicznym. Pod tym adresem http://www.implanty-bydgoszcz.eu/zabiegi.html masz listę zabiegów, jakie wykonuje się w takim gabinecie. Tylko tak jak mówiłam, to nie jest są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, choć akurat przy krzywej przegrodzie nosowej kształt nosa ulega zmianie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Zduńska Wola
O, to by bylo cos dla mnie. Kiedys oberwalem na dyskotece i od tamtej pory mam przekrzywiony nos. Tez w koncu musialbym cos z tym zrobic
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Wiesz, przekrzywiona przegroda nosowa to nie tylko problem estetyczny. To także większe trudności z oddychaniem i większa skłonność do infekcji czy samoistnych krwawień. Jak masz taki problem, to nie warto zwlekać z zabiegiem.

Post Reply

Page: 1