jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Niedrogie rękawiczki skórzane, gdzie kupić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Koszalin
Witajcie kochani, nie od dzis wiadomo, ze wyroby z naturalnej skóry są dziś w cenie, ale orientujecie sie może, gdzie kupie niedrogo rękawiczki skórzane? Z góry dzieki:)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Toruń
Hej, ale może powiesz, jakie rękawiczki skórzane chcesz kupic, czy mają to być rękawiczki ocieplane czy nieocieplane, a może takie ktore ułatwiają obsłge ekranów dotykowych bądź takie do samochodu? Jesli powiesz czego szukasz łatwiej bedzie cos doradzić, pozdrawiam;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Bez wzgledu na to jakie rękawiczki skórzane sa ci potrzebne, polecam zajrzeć na https://napogloves.com/pl/, gdzie zajdziesz bardzo duzy wybór modnych rękawiczek skórzanych. Sa tam rękawiczki skórzane zarówno damskie, jak i męskie, zarówno te ocieplane, jak i nieocieplane, a wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Mława
No prosze, a ja myślałem, ze teraz wszyscy są tacy proekologiczni, ze tylko skóra ekologiczna sie dobrze sprzedaje, a tu prosze:D
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
Też jestem przeciwko bezmyślnemu zabijaniu zwierząt, ale sama mam rękawiczki skórzane i prawda jest tez taka, ze produkty z prawdziwej skory beda poszukiwane przez klientów, bo jet ona poprostu lepsza od tej ekologicznej.

Post Reply

Page: 1