jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Potrzebuję elementów zestawu reanimacyjnego gdzie mogę go skompletować?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Świnoujście
Wyjeżdżam ze znajomymi w podróż i to taką dosyć egzotyczną, gdzie raczej dostęp do opieki medycznej będzie utrudniony. Jako, że ja jedyna jestem w temacie, to służę im za zaplecze medyczne. Zawsze jednak pracowałam na sprzęcie, który gwarantował szpital, a teraz muszę sama zakupić odpowiedni zestaw do reanimacji. I powiem szczerze, że jestem w kropce, bo nigdy tego sama nie kupowałam. Liczę więc, że znajdzie się ktoś, kto wie, gdzie skompletuję taki sprzęt.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
To może lepiej nie jedźcie nigdzie? Jeszcze się to dla Was źle skończy :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
To, że Ty nie masz odwagi, to nie znaczy, że ona ma nie jechać ze znajomymi. Słuchaj, a nie łatwiej byłoby pójść do kogoś, kto jest odpowiedzialny za ściąganie takich zestawów w Twojej przychodni, czy szpitalu?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Cześć! Taki zestaw bez problemu możesz sobie stworzyć dzięki temu sklepowi: http://www.dowan.com.pl/oferta/spencer/sprz%C4%99t-ratownictwa-medycznego/resuscytacja/. Masz tam i maseczki, laryngoskopy i wszystko, co jest potrzebne. Ja sama, jako ratowniczka na imprezach masowych zaopatruję się w zestawy do reanimacji w tym sklepie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Świnoujście
I o to mi chdziło :) Dzięki!

Post Reply

Page: 1