jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Nowoczesne żaluzje w dobrej cenie w Poznaniu? Kogo polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 27
Location: Gdynia
Hejka. Ostatnio oglądałam jakiś katalog i wpadły mi w oko takie drewniane żaluzje. Niestety w domu mamy niewymiarowe okna i nigdzie nie mogę dostać gotowych zestawów. Znacie kogoś kto robi coś takiego pod wymiar i do tego w dobrej cenie? Nie chciała bym wydawać majątku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 5
Location: Wejherowo
To żaluzje są jeszcze modne? Jak o tym słyszę to cały czas przypominają mi się stare czasy jak były one zrobione z tego dziwnego tworzywa imitującego metal.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 88
Location: Gdańsk
To musisz kobieto iść trochę z duchem czasu. Dzisiaj robi się bardzo ładne drewniane żaluzje które bardzo fajnie podkreślają charakter domu. Jeżeli masz np. drewniane wykończenia to takie przesłony, również wykonane z drewna będą idealnie pasowały :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Krosno
Jeżeli już chcesz kupić żaluzje w Poznaniu to koniecznie sprawdź ofertę firmy Sundeco. Oni robią takie przesłony na zamówienie dopasowując się do praktycznie dowolnego wymiary okna. O jakości nie będę wspominał bo jest powalająca ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Turów
To jakaś firma twoich znajomych że tak polecasz? :P Nie no żartuję, widziałam ich realizacje na stronie i faktycznie bardzo ładnie się to komponuje z całością wnętrza.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Krosno
Nie :P Ale sam u nich zamawiałem i miałem podobny problem z wymiarem. A porównując moje stare zwykłe rolety z tym co dostałem od nich to jest niebo a ziemia. Tutaj jakość materiału jest widoczna z daleka.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Poznań
Ludzie to muszą mieć sporo pieniędzy bo nie dość że wstawiają niewymiarowe okna co i tak już samo w sobie jest drogie to potem trzeba do tego wszystko dobierać :P Chyba muszę zacząć grać w totka :P

Post Reply

Page: 1