jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Firma zajmująca się w Krakowie projektami wnętrz w różnych stylach?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Ostatnio sporo czytałam o różnego rodzaju wystrojach wnętrza i chciała bym zatrudnić profesjonalnego projektanta który pomoże zrobić mi remont mieszkania. Znacie kogoś godnego polecenia?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
Znam chyba tylko jedną firmę z której usług sam korzystałem i jestem bardzo zadowolony. Robili dla mnie projekt całego wystroju domu. Mają swoją siedzibę właśnie w tym mieście ale z tego co wiem to wykonują realizację w całym kraju. Link do strony wysłałem na pw :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Czytałam ostatnio w jakiejś gazecie na temat stylu nowojorskiego i powiem szczerze że zawsze marzyło mi się coś takiego w domu. Jeżeli szukasz kogoś kto robi fajne projekty wnętrz w Krakowie to polecam wejść na marengo-architektura.com/portfolio/styl-nowojorski/ i tam zobaczyć. Firma naprawdę godna uwagi a opinie klientów mówią same za siebie :)
« Last edit by lotosgdynia on Thu Jun 07, 2018 9:10 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Gliwice
Kiedyś patrzyłem na projekty na tej stronie, a nawet jak ktoś zamierza zrobić to samemu to jest tam blog gdzie opisują nowe trendy itp. Warto zajrzeć bo można podłapać kilka fajnych pomysłów.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Koszalin
Zawsze uważałam że to strata pieniędzy, bo przecież jeżeli chcesz coś zrobić po swojemu to chyba ty najlepiej wiesz jak ma to wyglądać. Wszystko do momentu aż mój brat skończył remont z pomocą architekta. Nawet sobie nie wyobrażacie jak to wszystko pięknie ze sobą współgra ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Kiedyś robiłam remont sama. Wszystko było ładnie ale brakowało harmonii i ładu. Teraz wiem, że taki projektant to nie tylko dobór kolorów ale także zachowanie ergonomii mieszkania. A na tym zależy mi najbardziej :)

Post Reply

Page: 1