jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Szukam psychologa oferującego terapie dla par w Poznaniu.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Potrzebuję pomocy. Razem z żoną przeżywamy kryzys w małżeństwie i chcieli byśmy spróbować sobie z tym poradzić z pomocą psychologa. Znacie kogoś kto zajmuje się terapiami dla par? Jeżeli macie kogoś sprawdzonego to będę wdzięczny za jakiś kontakt.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Znam jedną kobietę która prowadzi terapie dla par w Poznaniu a więcej informacji znajdziesz na stronie http://martapiotrowska.pl/kryzys-zwiazku-terapia-dla-parmalzenstw/. Na stronie masz wszystkie informacje a jeżeli ktoś ma wam pomóc to pani Marta jest naprawdę doświadczonym psychologiem ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Świnoujście
Koleżanka wyżej dobrze mówi. Słyszałam o tej kobiecie dużo dobrych opinii i nawet moja bliska znajoma mówiła, że chodziła do niej jak miała problem z depresją. Ludzie myślą ze depresja to nic takiego ale to naprawdę trzeba leczyć.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Tychy
Mam jeszcze znajomego psychologa który prowadzi swój kabinet w centrum. Ma całkiem dużo klientów i większość osób którym polecałem wizytę u niego były naprawdę bardzo zadowolone. Wysyłam namiary na pw :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Mi głównie zależy na kimś kto miał już wcześniej styczność z takimi problemami u par. Jeżeli chodzi o małżeństwa to wydaje mi się że jest to o tyle trudniejsze, że tutaj zazwyczaj problem wynika z dwóch stron. Zaraz poczytam jeszcze co piszą na tej stronie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Myślę że pani Marta będzie potrafiła wam pomóc. Z tego co wiem to prowadziła już naprawdę sporo spotkać z małżeństwami więc ma duże doświadczenie w tym temacie ;)

Post Reply

Page: 1