jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Interesuje mnie tarcica dębowa do wykonania własnego projektu mebli.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Hej wszystkim. Ostatnio dużo czytałam na temat mebli z litego drewna i z racji tego że mój mąż jest majsterkowiczem i ma odpowiednie narzędzia to szukam materiałów jak w temacie. Chcieli byśmy wykonać takie meble samodzielnie. Znacie jakiś tartak który oferuje takie coś?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
A gdzie dokładnie szukasz? Chodzi mi o to w jakim regionie bo tartaków dostarczających takie produkty jest sporo tylko jeżeli podam ci namiary na firmę z okolic stolicy a tu szukasz czegoś np. na dolnym śląsku to może być problem :P
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Najlepiej jeżeli będzie to gdzieś w województwie lubuskim. Jeżeli będzie to jakiś niewielki kawałek to nie ma problemu żeby podjechać i zabrać. Do tych mebli też nie będzie potrzeba tyle materiału żeby robić z tego jakiś problem. Ważne żeby drewno było wysokiej klasy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Poznań
Mówisz że interesuje cię tarcica dębowa? W tym regionie działa kilka dobrych tartaków ale ja polecam wejść na stronę http://www.tartakrybojady.pl/oferta/ i tam zobaczyć ofertę. Polecam ten tartak bo mają drewno najwyższej klasy, ekologiczne i mogą dostosować to do twoich potrzeb :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Zduńska Wola
Kolega wyżej ma rację. Firma znajduje się w miejscowości rybojady i jeżeli interesuje cię wysoka jakość to warto się do nich zgłosić. Oni mocno współpracują z branżą meblarską więc to już mówi samo za siebie. Wejdź na http://www.tartakrybojady.pl/oferta/tarcica-iglasta/ i tam możesz zobaczyć co jest w ofercie. Serdecznie polecam.

Post Reply

Page: 1