jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Czy tworzenie zabudowy stoisk targowych zlecalibyście zawsze tej samej firmie, jak tak, to jakiej?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Witam, moja firma często jest zapraszana na róznego typu targi, więc zabudowa stoisk to cos co mnie bardzo interesuje, chce być na bieżąco nowymi trendami w tej dziedzinie. Czy tworzenie zabudowy stoisk targowych zlecalibyście zawsze tej samej firmie, jak tak to jakiej, czy różnym w zależności od miejsca, gdzie odbywają sie targi?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Zalezy czy byłbym zadowolony ze współpracy z firmą, jeśli tak to jak najbardziej chciałbym, zeby współpraca trwała dluzej, ale namiarów na konktetną firmę nie podam, może kto inny pomoze.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Koszalin
Ale przecież zabudowy stoisk to popularna usługa i w każdym miescie znajdzie sie firma, która nam cos takiego wykona, więc jesli targi odbywają sie, np. w Gdańku to po co do zabudowy stoiska brac firme z Krakowa i odwrotnie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
Nie zgadzam sie jeśli chcemy, zeby zabudowa stoisk była profesjonalna i zawsze w 100 procentach odpowiadała naszym preferencjom, nawiązanie stałej współpracy jest nie do przecenienia, polecam Ci strone versus-targi.pl/, strone firmy z Poznania, która od lat sie tym zajmuje, śledzi najnowsze trendy, doradza i obsluguje targi krajowe jak i te międzynardwe.
« Last edit by lotosgdynia on Fri Mar 09, 2018 11:09 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Gliwice
Znam te firmę i jeśli o mnie chodzi nie wahałbym sie ani chwili, Versus, to firma z wieloletnim doświadczeniem także na arenie międzynarodowej, zabudowa stoisk to ich specjalnosc, robią stoiska narożne, półwyspowe, szeregowe, jakie tylko chcesz.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
A najlepsze jest ze to przed realizacją projektu pokazą ci jego wizualizację komputerową, sluzą tez pomocą techniczną w trakcie trwania całych targów niezależnie gdzie sie one odbywają. Wykonana prze nich zabudowa stoisk jest trwała, funkcjonalna i pomyslowa.

Post Reply

Page: 1