jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie zlecę nagrobki w Międzyrzeczu, proszę o konkretne namiary

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
Mieszkam w Międzyrzeczu, nie mamy tu jakichś bardzo dobrych kamieniarzy a chciałbym zlecić wykonanie ładnego granitowego pomnika dla swoich dziadków. Jeśli znacie jakaś firmę która by na terenie Międzyrzecza realizowała takie rzeczy to będę szalenie zobowiązany za pomoc. Pozdrawiam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Toruń
Moim zdaniem doskonale wypada ten zakład https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/nagrobki-miedzyrzecz-i-skwierzyna/. Są ogólnie z Gorzowa ale jak trzeba wykonać nagrobki Międzyrzecz jest w obszarze ich pracy. Ja korzystałam tu w Gorzowie, bardzo profesjonalni kamieniarze. Sporo ciekawych projektów plus otwartość na własne sugestie. Ceny moim zdaniem przystępne i do tego krótkie terminy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
Podstawą jest dobry kamieniarz. Rzeczywiście ja typowo z Międzyrzecza żadnego nie kojarzę a bywam tam dość często.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Mój tata miał znajomego kamieniarza ale niestety już nie pracuje w zawodzie. A miał pracownię w sumie blisko Międzyrzecza.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Ja akurat zlecałem tej firmie odświeżenie nagrobka https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/renowacja-nagrobkow-gorzow/. Nie powiem, spisali się doskonale. Myślę że śmiało można się do nich zwrócić, widać że to kamieniarze z doświadczeniem i znają się na temacie. I co ważne dysponują naprawdę znakomitym jakościowo surowcem.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
U nas są w zasadzie wszystkie groby z lastriko ale trzeba się rozejrzeć za jakimś granitem.

Post Reply

Page: 1