jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Poszukuje DJ z dobrą oprawą muzyczną – znacie jakiegoś?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 74
Location: Mrągowo
Hej, szukam DJ na wesele we Wrocławiu, który zapewnia dobrą oprawę muzyczną typowo do tańczenia. Możecie kogoś polecić?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 67
Witaj, na moim weselu grał Pan Damian Nowaczyk – jest DJ i wodzirejem. Przyjmuje zlecenia z wielu miast Polski m.in. z Wrocławia. Mogę ci go szczerze polecić, bo bardzo fajnie grał i wszyscy bardzo dobrze się bawili. Po więcej informacji odsyłam Cię pod ten link: www.imprezja.pl/oprawa-muzyczna.html gdzie możesz sobie sprawdzić jaki ma repertuar.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Koszalin
Cześć! Pan Damian grał też u mnie na weselu i było rewelacyjnie! Ma bardzo duży wybór wykonawców, nie ma stałego repertuaru, co bardzo na plus bo dopasowuje muzykę w trakcie wesela w zależności jak bawią się goście. Ogólnie gra nie tylko na weselach, ale na różnych imprezach.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
A czy ten DJ którego polecacie prowadzi np. zabawy dla dzieci?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 94
Location: Gdańsk
Hej, Pan Damian też organizuje zabawy i animacje dla dzieci, wynajmowałem go na urodziny mojej córki. Super zorganizował czas dzieciakom i ma też bardzo dobre ceny. Jeżeli chodzi o takie dziecięce imprezy to ma też przedstawioną ofertę na swojej stronie: http://www.imprezja.pl/bale-i-imprezy-dla-dzieci.html gdzie możesz też obejrzeć filmik i zdjęcia.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Turów
Co do prowadzenia zabaw dla dzieci to również polecam tego Pana, był animatorem na baliku mojej córki – urządził im świetne konkursy, zabawy, animacje taneczne.

Post Reply

Page: 1