jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Tania i solidna wypożyczalnia busów – kojarzycie może?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Rozglądam się za miejscem w którym będę mógł wypożyczać co jakiś czas busa. Chodzi to że muszą czasami dowieźć kilka osób w pewne miejsce i nie mam niestety własnego auta którym mógłbym to ogarnąć. Jeśli możecie mi coś podpowiedzieć to byłoby świetnie. Oczywiście jak pisałem w temacie – szukam taniej usługi, wiem że czasami za wynajmowanie takich pojazdów można sporo zapłacić a tego wolałbym uniknąć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Z busami może być o tyle kłopot że nie wszystkie wypożyczalnie samochodów mają je we flocie. Musisz szukać typowo pod kątem takiego wynajmu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Tychy
O ile wiem to w Poznaniu i okolicach działa przynajmniej kilka firm które oferują taką możliwość. Nie mam jednak najmniejszego rozeznania w materii cen.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Na logikę biorąc to chyba wynajęcie busa będzie więcej kosztować niż zwykłego osobowego auta. Ale tak sobie tylko zgaduję :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Ciekawi mnie jakie jest zainteresowanie tego rodzaju usługami. Są też firmy przewozowe które oferują transport osobowy. To też opcja.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Zduńska Wola
Poznań ma ten plus że jak jest potrzebna wypożyczalnia busów to raczej nie ma specjalnych problemów. Można typowo zwrócić się do jakiegoś przewoźnika, ale również wynająć sam pojazd. Żaden kłopot. Jakiś czas temu wynajmowałem busa tu: http://torcar24.pl/oferta/wypozyczalnia-samochodow-dostawczych.html. Nic złego powiedzieć nie mogę, cennik macie podany – nie zapłaciłem ani grosza więcej. Busik w doskonałym stanie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Interesująca usługa, z tego co czytam wynajmują też transportery pod kątem przeprowadzek itp. Dobrze wiedzieć.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Poznań
Pole manewru z takim wynajmem aut jest dziś duże. Rynek się niesamowicie rozwinął.

Post Reply

Page: 1