jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Komu zlecić obsługę kadr?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
Szybkie pytanie i liczę na szybką odpowiedź! Szukam biura rachunkowego bądź jakiegoś księgowego lub prawnika zajmującego się obsługą kadr - chodzi o comiesięczne przelewy, przygotowywanie umów. Ogólnie ogarnianie tego wszystkiego.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Wydaje się, że szukasz biura, które obsłuży dużą firmę. Nie lepiej byłoby stworzyć własny dział księgowości? Może to już czas na taki ruch? Właśnie nie dawno tworzyliśmy u nas w firmie taki dział i naprawdę nie wymaga to wielkich nakładów - na średnią firmę wystarczy jeden dobry księgowy. Przemyślcie to:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Bolesławiec
Pytanie było o biuro rachunkowe, więc ja się odniosę do tematu. Taką usługę oferuje jedno z warszawskich biur - więcej szczegółów dowiesz się na ich stronie http://www.polfinans.com.pl/services/payroll-and-hr.html. Co ważne, w ofercie mają wszystko to o czym wspomniałaś, więc powinni Ci odpowiadać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
Dziękuję za link, jutro się z nimi skontaktuję, bo muszę się w ogóle dowiedzieć czy zainteresuje ich współpraca z trochę większą firmą. Może okazać się tak, że faktycznie będzie trzeba zrobić własny dział z księgowością:)

Post Reply

Page: 1