jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Tanie domy na sprzedaż w Stargardzie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Witam. Chcicałbym kupić jakieś tanie domy na sprzedaż w Stargardzie ale nie mogę znaleźć żadnej fajnej opcji ;) mam nadzieję, że ktoś z was będzie w stanie mi coś fajnego zarekomendować, bo jednak od dłuższego czasu szukam i szukam i nie potrafię nic dobrego znaleźć. Także liczę na was jak coś.. z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
no proszę, akurat całkowicie mogę ci coś polecić bo znam miejsce się w którym znajdziesz domy na sprzedaż w Stargardzie ;) to bardzo fajna stronka, gdzie są nowości z zakresu nieruchomości ;) proszę: http://www.hestianieruchomosci.pl/domy,na-sprzedaz,stargard.html tutaj znajdziesz konkrety oferty ;) myślę, że z całą pewnością znajdziesz tam coś interesującego dla siebie ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
No przyznam szczerze, że mi też takie coś bardzo pomogło, bo bardzo fajna oferta jest pod tym linkiem faktycznie i nie tylko jeśli chodzi o Stargard ;) jest mnóstwo interesujących nieruchomości po wielu, wielu miastach w Polsce ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Chyba faktycznie powinnam wchodzić częściej na fora.. bo jednak szukałam też nieruchomości w stargardzie, weszłam w ten wątek i bardzo fajna faktycznie jest ta stronka i bardzo fajną ofertę tam mają ;) gorąco polecam, bo można znaleźć tam mega fajne rzeczy ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Toruń
Kurczę, ale fajny temacik powiem Wam, bo lubię nieruchomości i chętnie przejrzę co takiego interesującego jest w kilku miejscach w Polsce, w tym w Stargardzie.. mam sporo oszczędności i kto wie, może przekuję to w nowe nieruchomości? W sumie nie ma sensu bez końcua chomikować pieniędzy na koncie, bo nigdy nie wiadomo co bedzie

Post Reply

Page: 1