jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Szukam suszu egzotycznego na patyku - pomocy!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Kochani, tak jak zaznaczyłam w temacie, potrzebuję różnego rodzaju patyków do robienia stroików. Najlepiej właśnie żeby to był susz egzotyczny, a nie jakieś sztuczne płatki i inne takie elementy. Podpowiecie coś?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Koszalin
Kupowałam niedawno różna ozdoby tego typu, ale niestety nie pamiętam co to był za sklep. Na pewno mieli swoją stronę internetową i praktycznie wszystko co sprzedawali było naturalne. Postaram się poszperać w sieci i odnaleźć ten sklep. Jak czegoś się dowiem to od razu dam Ci znać:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Korzystałam kilkukrotnie z usług sklepu internetowego, oferującego susz egzotyczny patyk to część wielu elementów, które sprzedają, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Powinnaś sprawdzić ich stronę internetową https://www.suszegzotyczny.com.pl/pl/c/na-patyku/67 - jest to bezpośredni odnośnik do asortymentu, którego szukasz. Ja takie ozdoby na patyku wtykam zawsze w gąbkę umieszczoną w wazonie i tworzę swego rodzaju egzotyczne bukiety. Wygląda to dość oryginalnie:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Koszalin
To jest ten sklep, o którym mówiłam! Tworzę identyczne ozdoby co koleżanka, ale kupuję zawsze do tego coś sypkiego, aby zasypać patyki. Chyba, że umieścisz je w nieprzezroczystym wazonie to wtedy nic innego nie potrzebujesz. Ogólnie muszę powiedzieć, że lepszego sklepu jak dotąd nie znalazłam, więc też się nie katuj i spróbuj coś od nich zamówić, a na pewno się przekonasz.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Dzięki dziewczyny za link oraz za praktyczne rady:) Złożyłam już zamówienie i czekam na jego realizację - już chciałabym mieć wszystko w domu.

Post Reply

Page: 1