jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie tanio zrobię zdjęcia do dokumentów w Poznaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Gdynia
Witam wszystkich forumowiczów. Niedawno mój dowód tożsamości traci ważność, a żeby wyrobić nowy, potrzebuję aktualnego zdjęcia. Szukam jakiegoś fotografa w Poznaniu, który specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć do dokumentów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Świnoujście
Ja nigdy nie lubiłam takich momentów, gdzie musiałam zrobić zdjęcia do dokumentów. Jednak szybko znalazłam rozwiązanie problemów. Jeśli chodzi o zdjęcia do dokumentów Poznań zagwarantuje Ci takie fotografie, na których wyglądasz korzystnie. Pod linkiem: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/ znajdziesz informacje o szczegółach wykonywania zdjęć do dokumentów – paszportów, legitymacji, dowodów i tak dalej.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
O tak, zgodzę się! Zawsze zdjęcia do dowodów były powodem drwin kolegów, bo wyglądamy na nich niepoważnie, zabawnie i nie jesteśmy do siebie podobni. Tu było zupełnie inaczej i z pewnością wrócę do tego studia, gdy będę w potrzebie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Fotograf, którego wskazała powyżej koleżanka wykonuje na życzenie obróbkę zdjęcia, retusz. Dzięki temu wspólnie możecie wybrać najlepszą fotografię, zanim ją wydrukujecie. To bardzo wygodna opcja dla klienta, ponieważ może mieć na dowodzie czy też innym dokumencie dokładnie takie zdjęcie, jakie mu się podoba.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Mława
Na stronie internetowej fotografia możesz zresztą na własne oczy zobaczyć, jak wykonywane są zdjęcia do dokumentów w Poznaniu. Moim zdaniem wszyscy Ci ludzie wyglądają na zdjęciu korzystnie, naturalnie i atrakcyjnie. Gdybym potrzebowała obecnie fotografa, który ma zrobić mi zdjęcia, bez wahania wybrałabym właśnie to studio.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Gdynia
Wow, świetnie, a jak z cenami?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
W samym tytule zaznaczyłaś już, że szukasz fotografa, który tanio wykona zdjęcia do dokumentów w Poznaniu i z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że fotograf wskazany powyżej, to wymaganie spełnia. Także – ładny makijaż, fryzurka i możesz iść na zdjęcia, na pewno wyjdziesz ze studia zadowolona. Pozdrawiam!

Post Reply

Page: 1