jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Instalacja windy krzesełkowej do starej kamienicy

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
Moi rodzice od bardzo dawna mieszkają w kamienicy, w której i ja się urodziłam. Moi rodzice zbliżają się do siedemdziesiątki. Oboje mają problem z poruszaniem się, ze względu na kłopoty ze stawami. Leki już nie pomagają tylko uśmierzają ból. A mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy to dodatkowy kłopot. Chciałabym im sprawić windę krzesełkową, która ograniczy konieczność chodzenia po stromych schodach, gdzie takie cudo kupić?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Kupić to raczej na normlanych zasadach idę do sklepu i kupuję, nie kupisz :))) Zwykle to towar na zamówienie, który wyamag odpowiednich wyliczeń, szacunków i projektów.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
No zdaję sobie sprawę, że raczej w markecie nie dostanę :))))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Witam, ostatnio montowałam takie schody z windą w kamienicy przedwojennej. To znaczy montowali je specjaliści z firmy Maza Med, od której kupiłam sprzęt. Naprawdę rewelacja. Mam kłopoty z kręgosłupem, ale od kiedy nie muszę się wspinać po tych stromych schodach czuje się zdecydowanie lepiej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
Polecam tą firmę są najlepsi na rynku :))) Jest jeszcze jeden aspekt, o którym niekt nie wspomniał, a który ma ogromne znaczenie przy różnyc dolegliwościach ruchowych. Chodzi bowiem o bezpieczeństwo, które przy korzystaniu z windy czy balkonika jest zapewnione. Oczywisice sprzet trzeba używać zgodnie z przeznaczeniem :)))

Post Reply

Page: 1