jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Jaki stolik wybrać do salonu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 58
Witam. Tak, jak w temacie, jakie ławy wybrałyście do waszego salonu? Z jednej strony bardzo podobaja mi sie malutkie , minimalistyczne biełe na wysoki połysk stoliczki, ktore sa piekna ozdoba w salonie. Z drugiej strony wiem, że koło kanapy przedałby się po prostu blat z miejscem na napoje i prezkąski podczas oglądania flmu :D Fajne są tez takie jakby rozsuwane, ktore zawierają wiele schowków do przechowywania gazet, mniejszych rzeczy itp.. Jestem taka niezdecydowana. Powiedzcie, jakie ławy wy macie w salonie??
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 40
Location: Koszalin
To wszystko zależy od tego, czy w domu masz stół, czy nie ;) Mój mąż jakis czas temu zdecydował, że czas zlikwidowac stół (ktory stał w salonie), bo zabiera zbyt wiele miejsca. Zamieniliśmy malutką ławę na trochę większą i rozkladaną, ktor a zastępuje nam teraz stół. Zamówiliśmy ją w sklepie MEBLE 24. Miejsca jest sporo a gdy odwieedzaja nas goście, wtedy rozkładamy naszą ławę. Generalnie polecam takie rozkładane stoliki, są bardzo funkcjonalne.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
A dla mnie takie rozwiązanie nie jest najlepszym wyjściem, juz wolę miec mniej miejsca w domu, ale miec porzadny stół, przy którym bez problemu moge zjesc posiłek z rodziną. A jesli chodzi o stoliki kawowe to uwazam, ze powinny byc maksymalnie funkcjonalne. Mój ma właśnie dużo „schowków”, gdzie przechowuję gazetki, podkładki pod filiżanki itp ;) https://meble24sklep.pl/stoliki-lawy-34 - podsyłam link, gdzie zakupiłam swój stolik, na pewno cos wybierzesz ;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 58
Macie rację, funkcjonalnosc jest chyba najwazniejsza. Dzieki dziewczyny

Post Reply

Page: 1