jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Szukam chirurga stomatologa w Warszawie.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
Jak zaznaczyłem w temacie mam problem z zębami i potrzebuję chirurga stomatologa. Wiem, że w Warszawie jest wielu specjalistów, ale wolałbym skorzystać z pomocy takiego, który cieszy się dobrą renomą.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
A mógłbyś sprecyzować swój problem? Ciężko jest pomóc wiedząc tylko, że masz problem z zębami.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
Przepraszam, mój błąd - mam bolące dwie ósemki, a wiem, że takimi problemami zajmują się wyłącznie chirurdzy. Nie wiem też czy nie będzie konieczna ekstrakcja innych zębów stałych, aby uzębienie mogło wrócić do właściwego stanu. Trochę szkód te zęby mądrości mi narobiły.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Tychy
Jeżeli potrzebny Ci chirurg stomatolog w Warszawie mogę polecić tylko jeden gabinet. Na warszawskiej Woli przyjmują zarówno protetycy, jak i doskonali chirurdzy, którzy właśnie mi pomogli z usunięciem zębów mądrości, a następnie założyli aparat stały, aby stan uzębienia wrócił do stanu sprzed kilku lat. Z perspektywy czasu wiem, że nie powierzyłbym swoich zębów nikomu innemu. Od tamtego czasu chodzę do nich na kontrolę, leczę zęby, a jeśli trzeba do przeprowadzają inne zabiegi.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Też miałam zamiar polecić ten gabinet:) Dodam może od siebie, że o chirurgii w tym gabinecie można poczytać na ich stronie internetowej. Zajrzyj na dental-gallery.pl/chirurgia-stomatologiczna.html, a dowiesz się wszystkiego co konieczne i co rozwieje Twoje obawy i wątpliwości. Jeżeli potrzebny Ci chirurg stomatolog Warszawa może zaoferować tylko jeden tak doskonały gabinet pełen profesjonalistów:)
« Last edit by lotosgdynia on Thu Oct 05, 2017 12:08 pm. »
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
Dziękuję Wam bardzo za pomoc!

Post Reply

Page: 1