jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie trafię na występ iluzjonisty Mariusza Czajki?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Koszalin
Rozmawiałam ostatnio ze znajomymi o sposobie spędzania wolnego czasu. Okazuje się, że jestem nieco w tyle. Ludzie często wybierają się teraz nie na koncerty muzyczne, ale na przykład na występy iluzjonistów. To dla mnie nowość. Podobni na topie jest teraz niejaki Mariusz Czajka, gdzie trafię na jego występy?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
Pan Mariusz występuje bardzo często, tylko nie są to może zbyt medialne wydarzenia. Medialny to jest może Coperfield, ale triki często mają podobne. Trzeba po prostu sprawdzać i szukać odpowiedniejgo terminu i miejsca dla siebie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Tychy
Jeśli o mnie chodzi to ja zawsze sprawdzam na wyszukiwarce wydarzeń kulturalnych w danym regionie. Wtedy wiem, że żadna impreza, czy występ ciekawego artysty mi nie ucieknie. A wcześniej zdarzałay się takie sytuacje. Występy iluzjonistów faktycznie są prawdziwą gratką dla lubiących prawdziwych artystów.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Koszalin
Widzę, że to jednak prawda :)))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Zdecydwoanie tak moja droga. Tutaj nie chodzi nawet o to czy ktoś jest medialny czy też nie. Jeśli coś jest fajnego to czemu tego nie oglądać i się tym emocjonować. Iluzjonista Mariusz Czajka wypełnia występ świetnymi trikami dla całej rodziny. Iluzjonista Mariusz Czajka to artysta o którym zapewne bedzie coraz głośniej.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Mława
Nigdy jeszcze nie byłem na takim występie i przyznam, że bardzo mocno mnie zaciekawiliście. Iluzja to faktycznie sztuka oszukiwania widza, ale podana w bardo przystępnej wersji, która z oszukiwaniem przecież nie ma nic wspólnego. Jeśli tylko pojawi się jakaś informacja o występie pana Czajki w mojej okolicy to na pewno się odezwę.

Post Reply

Page: 1