jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Naprawiać samochód przed sprzedażą?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Tychy
Zastanawiam się czy warto naprawiać Fiata Punto z 2004 roku, czy sprzedać go jakieś firmie, która skupuje używane samochody, co radzicie? Auto ma rozwalony zderzak, uszkodzoną maskę i przednie nadkole z lewej strony. Warto to klepać, czy sprzedać tak jak jest?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Mława
Statystyczny klient tego nie kupi, ale firma skupująca samochody już tak. Może skontaktuj się z superautomarket.pl. Oni skupuja praktycznie wszystkie marki i modele samochodów, również te uszkodzone. Jak w samochodzie do zrobienia jest tylko blacha, a mechanicznie autko jest sprawne, to na pewno będą chcieli je od Ciebie odkupic.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Zduńska Wola
Nigdy nei zrozumiem ludzi, którzy pakuja kase w auto, które chca sprzedac. Jeszcze rozumiem wymyć je, wypastowac, żeby ładnie się błyszczało, ale naprawiać? Po co pchać się w koszta, jak chcesz się pozbyć rupiecie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Tychy
No dlatego się waham, bo nie wiem co się bardziej opłaca.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Poznań
Zrób tak, jak ktoś radził wcześniej. Zgłoś się do firmy, która skupuje używane samochody i dowiesz się, na ile wyceniają samochód. Jak cena będzie w miarę przyzwoita, to chyba szkoda bawić się w naprawy. Tutaj masz linka do firmy z Bydgoszczy superautomarket.pl/skup-aut-bydgoszcz. Ten skup aut z Bydgoszczy to filia większej firmy, także nie będzie problemu z płatnościami, jeśli dojdzie do transakcji. W mniejszych firmach może być z tym kłopot.
« Last edit by lotosgdynia on Wed Sep 13, 2017 9:24 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Mialam identyczna sytuacje jak ty, ale mechanik przekonal mnie ze nie ma sensu naprawiac auta bo naprawa bedzie kosztowala niemal tyle samo co caly samochod. Sprzedalam grata i kupilam cos na chodzie.

Post Reply

Page: 1