jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Sprawdzony producent konstrukcji stalowych z doświadczeniem

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
Jestem zainteresowany zleceniem postawienia dwóch magazynów w formie hal, konstrukcja powinna być oparta o szkielet stalowy. Próbowałem szukać po prostu googlując ale nie trafiłem na jednoznaczne opinie o żadnych z wykonawców. Czy możecie kogoś konkretnego polecić (ważna jest też dla mnie korzystna cena).
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Pamiętaj że na takich rzeczach nie wolno oszczędzać. Lepiej wydać trochę więcej ale mieć pewność że całość będzie stabilna i bezpieczna. Zdrowy rozsądek w takich kwestiach zawsze powinien brać górę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Zajrzyj na tę stronę http://solidhale.pl/o-firmie/. To jest w tej chwili najbardziej doceniany producent konstrukcji stalowych, dużo realizacji i fajne noty w branży. Ja zlecałam im kiedyś jedną rzecz i wywiązali się bez zarzutu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Kojarzę tę firmę Solid Hale. Rzeczywiście krążą o nich pozytywne głosy, ogólnie jak chodzi o wszelkie stalowe rozwiązania to raczej nie ma sensu szukać nie wiadomo kogo ale zwyczajnie stawiać na sprawdzonych ludzi. Takie jest moje zdanie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Mława
Dziś budowanie na szkielecie stalowym jest bardzo popularne, sama technologia jest relatywnie tania, co stanowi spory walor.

Post Reply

Page: 1