jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Kto udostępnia wirtualne serwery?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
Mam pytanie do znawców tematu. Ja do tej grupy na pewnio się nie zaliczam, więc moje pytanie kiruje właśnie tutaj. Chodzi mi o usługi wirtualnego serwera. Wiem, że jest tak możliwość. Nie ma zespołu informatyków w firmie, którzy mogliby się tym zająć, a jest coraz więcej wymagań sprzętowych i programowych. Kto robi to najlepiej?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Szkoda, że mam już dobrze płatną pracę, bo mogłabym Ci pomóc na etacie… A tak na poważnie to masz rację z tym, że wirtualny serwer jest dużo tańszy od stacjonarnego. Dla Ciebie jako klienta kliczy się tylko, żeby po prostu dobrze działał.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
A kogo polecasz w tym zakresie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Z tego co wiem to mnóstwo dobrych recenzji zbiera ta firma ithosting.pl/51-serwery-vps, która od lat obsługuje klientów w całym kraju. Ich wirtualne serwery są najtańsze na rynku, a klienci majką możliwość wprowadzania samodzielnych zmian. Moi znajomi korzystają z ich usług.
« Last edit by lotosgdynia on Tue Jan 02, 2018 2:40 pm. »
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
Ja też współpracuję z firmą ithosting.pl/ w zakresie wynajęcia powierzchni serwera wirtualnego. Dzięki tej współpracy nie musałem zatrudniac w firmie dodatkowych osób, bo informatycy obecnie i tak nie wiedzą jak wywiązać się czasowo.
« Last edit by lotosgdynia on Tue Jan 02, 2018 2:42 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Tychy
Człowiekj dopiero ja się styka z tego rodzaju tematami uświadamia sobie, jak obce jest to środowisko dla kogoś kto się na co dzień tym nie zajmuje. Dlategowarto mieć takich fachowców pod ręką. Nie dosyć, że mają dobry towar to jeszcze oferują go w bardzo dobrej cenie…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
Masz rację z tą firmą, jest najlepsza pod wspomnianym względem. Znam też usługi innych, ale na pewno nie polecam. A w ithosting.pl wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Post Reply

Page: 1