jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Wizerunek przedsiębiorstwa – grafiki, logo. Potrzebna pomoc.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Bolesławiec
W sumie chyba tytuł wątku wyczerpuję mój problem. Jako stawiający pierwsze kroki przedsiębiorca chciałbym mieć solidne zaplecze wizerunkowe. Strona WWW z fajną grafiką, logo, do tego oczywiście wszelkie inne wizytówki, foldery. Wiadomo że sam tego nie zrobię. Polecacie jakąś agencję czy cuś?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
Agencji jest tyle że polecić jakąś jedną trudno. Ja niestety nie mam w tym zakresie większego rozeznania. Ja prosta kobietka jestem i na tych waszych marketingowych rzeczach się nie wyznaję :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Poznań
Rozumiem że interesuje Cię całościowy branding czy tak? Jak tak to tu http://simplycreative.pl/oferta/43/branding masz wszystko ładnie opisane. Ta agencja jest w czołówce więc będziesz zadowolony.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Gdynia
Mój tata ma firmę i też parę lat temu pomagałam mu właśnie w kwestiach o których piszecie. Dziś ma ugruntowaną pozycję na rynku ale nie obeszło się bez pomocy agencji, dokładnie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Mława
Grunt że widzisz potrzebę zwrócenia się do profesjonalistów a nie kombinujesz na własną rękę. Niektórzy Janusze biznesu idą drogą samodzielnych kroków i powstają takie potworki że głowa mała.

Post Reply

Page: 1