jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Integracja pracowników firmy

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
Witajcie. Dwa lata temu otworzyłem swój własny biznes, mianowicie agencję marketingową. Jak wiadomo początki nie były łatwe. Bardzo dużo pracy i wysiłku kosztowało mnie i moich pracowników dojście do określonego poziomu, na którym jesteśmy obecnie teraz. Przez dwa lata nie zorganizowałem dla nich żadnego spotkania, czy to integrującego czy nawet czysto towarzyskiego. Wszystkie wysiłku skupialiśmy na pracy i wybiciu się na rynku. Po tym ciężkim okresie chciałbym im to wynagrodzić i zorganizować jakąś wycieczkę lub spotkanie, które pomogłoby nam bliżej się poznać i rozluźnić atmosferę. Macie jakieś pomysły jak to zorganizować?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Chrzanów
Witaj. Bardzo fajnie z Twojej strony, że chcesz tak podziękować swoim pracownikom za ciężką pracę – to niekiedy bardziej motywujące niż premia. Coraz więcej pracodawców na rynku organizuje takie wycieczki dla firm i z własnego doświadczenia uważam, że jest to świetny sposób na integrację i zmotywowanie pracowników. Ja osobiście byłam kilka miesięcy na kolacji organizowanej przez mojego szefa, a potem poszliśmy wspólnie do pubów.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Bolesławiec
Cześć wszystkim. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich pracowników czymś szalonym to proponuje wynająć na weekend domek gdzieś na odludziu, zorganizować ognisko, jakieś gry i zabawy i będzie super. Taki wyjazd bardzo relaksuje i pozwala się oderwać od codziennych spraw.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Gliwice
Hej! Fajnym pomysłem jest także połączyć przyjemne z pożytecznym. Takie wycieczki edukacyjne to też nie najgorszy pomysł. Mam na myśli tutaj zorganizowanie jakiegoś interesującego szkolenia w świetnym miejscu, a następnie wieczorna impreza oczywiście z noclegiem. Dodasz do tego dobre jedzenie i kilka atrakcji i jestem pewien, że wszyscy będą bardzo zadowoleni.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Witam. Zgadzam się z moim poprzednikiem. Byłam na takim wyjeździe dwudniowym organizowanym przez moją firmę. Razem z zespołem wyjechaliśmy za miasto w ciche i przepiękne miejsce nad jeziorem. Tam w dzień mieliśmy fajne szkolenia, a następnie moc atrakcji i świetna impreza. Taki weekend daje kopa do dalszej pracy.

Post Reply

Page: 1