jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Ile kosztuje wynajęcie hostess?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Siemka pytanie jak wyzej, potrzebne są mi hostessy, ktos wie, jaki jest koszt zatrudnienia dziewczyn reprezentacyjnych, bo nie wiem czy mam wystarczajacy budzet, a czasu mam niewiele i szybko muszę cos zorganizowac.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Koszalin
troche mało szczegółow podałes, po co ci są potrzebne hostessy, czy np. organizujesz imprezę sportową, promocje w sklepie czy może spotkanie biznesowe, bo to wszystko ma niebagatelne znacznie, bo przeciez inne dziewczyny wynajmiesz na pokaz mody, a inne na spotkanie z kontrahentami z zagranicy, gdzie potrzebne beda hostessy ze znajomością jezyków obcych, a to tez może mieć wpływ na cene
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
zgadzam sie z kolezanka, ale be względu, jakie hostessy chcesz zatrudnisz, potrzebna jest agencja hostess Wrocław jest w kręgu twoich zainteresowan? Kolega mi mówił, ze jak ostatnio organizował tam ewent i korzystal z pomocy takiej agencji, cennik jest ustalany indywidualnie, bo to zalezaly od czasu pracy hostess i rodzaju ewentu, więc najlepiej zadzwonic i wszystko ustalić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
warto tez ustalic czy dziewczyny przychodzą ubrane w uniwersalne uniformy czy może zaopatrujesz je w ubranie firmowe bo planujesz imprazę tematyczna.

Post Reply

Page: 1