jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie kupię tanio suszone owoce?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Toruń
Cześć :) Otwieram nowy sklep, w którym głównie znajdowała będzie się zdrowa żywność, przetwory, suszone owoce, pestki, ziarna i rzeczy tego typu. Stąd moje pytanie – gdzie najlepiej zamawiać owoce suszone? Chodzi o to, żeby były dość tanie, ale też dobrej jakości. Jest tu może ktoś kto ma już z tym jakieś doświadczenie? Z góry dziękuję! :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Świnoujście
Kurczę, moja ciocia prowadzi podobny sklep i jestem prawie pewna, że w nszej ostatniej rozmowie padła nazwa hurtowni z której zamawia tego typu rzeczy, ale za cholere nie mogę sobie przypomnieć >.< xD a mówiła, ze super tanio i że zamawia tam głownie ziarna jakiś tani łuskany sezam, siemię lniane, nasiona czia, zdrowe kokosowe wiórki podobno… strasznie się zachwycała ogólnie. Nie wiem, może sobie potem przypomnę (albo pogadam z ciocią ;p) i dam znać ; )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Mrągowo
Ja polecam bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/orzechy-ziemne-prazone. Raaany, czego oni tam nie mają! O połowie tych rzeczy nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje. Ale zamawiamy tam i jak na razie jesteśmy zadowoleni ;) ceny też niczego sobie.

Post Reply

Page: 1