jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Stabilne konstrukcje

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
Mam okazję zaprezentować swoje produkty mna wystawie regionalnej w jednej z miejscowości w Wielkopolsce. Okazaj do pokazani się jest bardzo dobra, więc inwestuje wszystko co mam. Chciałbym dobrego stojaki reklamowe, ale impreza odbywa się na zewnątrz, więc muszą wytrzymać nawet w razie braku pogody.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Krosno
Czyli jednym słowiem idziej po bandzie. W interesach tak trzeba, bo inaczej to żadnego sukcesu się nie odniesie. Rozumiem, że miałeś już styczność z różnego rodzaju nośnikami, bo faktycznie większość z nich nadaje się do wnętrz.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Niekoniecznie, bo jeśli określisz w zamówieniu, że sama konstrukcja ma być przygotowana również na zewnątrz, to zostanie ona odpowiednio wzmocniona. Wiem, co mowie, bo podobne zamowienie mialam okazje ostatnio składać. Zrobili mi stoisko do próbowania potraw i było nieźle obciążone.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Gdynia
Na każdą wystawę stoiska, które są dla mnie robione, tworzone są od podstaw. Dlatego wiem, że można zrobić faktycznie mocne stanowiska, w zalezności od zapotrzebowania. Im trudniejsze warunki, tym bardziej skomplikowana jest konstrukcja, ale gwarantuje, że dają one radę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 87
Location: Gdańsk
No i bardzo dobrze, bo ja nie mogę sobie pozwolić na to, żeby nawalić. Już raz mi się zdarzyło i wtedy musiałem prestiż firmy odbudowywać z mozołem. Na szczęście udało się…i teraz mam nowe otwarcie biznesowe, które muszę wykorzystać.

Post Reply

Page: 1