jokjarocin.pl

Forum dyskusyjne

Na zmarszczki lepszy zabieg czy kosmetyki?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Hej. Jak każda kobieta, która powoli dostrzega na swojej twarzy zmarszczki, zastanawiam się nad metodami walki z tymi paskudnymi bruzdami. Oczywiście przetrzepałam już pół Internetu i znalazłam sporo kosmetyków, jak i zabiegów. I dlatego piszę do Was z pytaniem. Co Wy uważacie za lepsze? Poddać się zabiegowi, czy też może rzeczywiście jakieś kosmetyki?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 46
Location: Turów
Szczerze? Tak zupełnie od serca? Nie baw się w żadne zabiegi. Jestem teko żywym dowodem, że najzwyczajniej nie warto. Wywaliłam naprawdę sporo kasy na zabieg, po którym owszem… wygładziło mi zmarszczki, ale miałam taką opuchliznę, że niech ich drzwi ścisną. A gdy już zeszła, to i tak cierpiałam z powodu odrętwienia twarzy. Lepiej już stosować jakieś masaże, albo coś.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Mława
Koleżanka musiała bardzo źle trafić i szczerze współczuję. Zabiegi są raczej wydaje mi się, na takie bardziej ekstremalne przypadki. Z kolei, jeśli dopiero widzisz, że zmarszczki zaczynają się pojawiać, to dużo lepiej jest przyjmować kolagen naturalny w tabletkach na przykład. Biorąc naturalnie taki suplement diety masz pewnosć, że długo Twoja skóra będzie wygladać młodo i nie będziesz musiała się martwić zmarszczkami :) Sam przyjmuję podobny suplement dla mężczyzn.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Legnica
Brzmi kusząco nie powiem… tym bardziej, że przestraszyłam się tych efektów, z jakimi się koleżanka zmagała… na samą myśl aż mnie zmroziło, a że codziennie mam kontakt z klientami, to nie mogłabym sobie pozwolic na coś pdoobnego… a ten naturalny kolagen to gdzie można zdobyć?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Hej Skarby! Popieram zdanie kolegi w stu procentach. I już spieszę z pomocą, jeśli chodzi o możliwość kupienia takiego kolagenu :) Wystarczy wejść na stronę kolagenowysklep.pl/oferta. Tam można się dowiedzieć wszystkiego na temat takiego kolagenu i tam też można go kupić. Zdecydowanie dobry wybór dla pań (i panów!), które chcą wyglądać młodo, będąc nawet bardzo dojrzałymi :)

Post Reply

Page: 1